• Kup teraz

Świeca z wosku 9x1,2cm - pomarańczowa


6.00 PLN
Firma


Dostawa od 0,00 PLN Więcej opcji

Przewidywany czas dostawy to 2 dni

Sprzedaż jest realizowana wyłącznie przez firmy. Zakupy w portalu chronione są na mocy przepisów konsumenckich.


Ogień od zawsze fascynował ludzi. Jeden z żywiołów, który najbardziej przeraża człowieka. Odkąd człowiek wprowadził ogień do swoich jaskiń, zawsze towarzyszył mu nie tylko w życiu codziennym, ale też w różnych obrzędach i rytuałach. Ogień do dzisiaj występuje w obrządkach i rytuałach wszystkich wierzeń i religii. Począwszy od momentu chrztu, gdzie zapalają nam gromnice, po świece i kadzidło w kościele i świeczki w dniu naszych kolejnych urodzin. Przez całe życie będzie nam towarzyszył, a ostatnią rzeczą w naszej obecnej inkarnacji będzie świeczka na nasze pożegnanie. Wibracja ognia i rytuały z nim związane mają silne działanie oczyszczające. Podnosi wibracje i tym samym poprawia energetykę przestrzeni wokół nas. W połączeniu z naturalnymi kadzidłami stał się nieodłącznym składnikiem religii, magii, rytuału oraz zwykłego poprawiania samopoczucia.
Świeca intencyjna i rytualna z naturalnego wosku. Świecę pomarańczową palcie kiedy potrzebować będziecie poprawić kontakty międzyludzkie i komunikację, zwiększyć zdolności do radzenia sobie z codziennymi trudnościami. Świeca pomarańczowa pomoże zbliżyć się do tego czego pragniecie np. do przyciągnięcia partnera. Świeca pomarańczowa pomoże przełamać swój upór, dążyć do obranego celu i sukcesu oraz pokonać lenistwo. Zapalając świecę pomarańczową będziesz mieć radość życia, sprawność umysłową i moc pomysłów. Świeca pomarańczowa ma ogromną moc, przemyślcie dokładnie o co prosicie i czy jesteście w stanie podołać rezultatom.
Pomarańczowa świeca czakra druga seksualna. Świeca robiona ręcznie z naturalnego wosku pszczelego o wysokiej wibracji. Wymiary ok. 9 cm x 1,2 cm
Waga: 10g
Czas spalania ok. 2 godz.   Wymiary: 9 cm x 1,2 cm . Czas spalania ok. 2 godz.

Brak ofert

Sprzedający

Firma

fraida

W serwisie od 05/2024 Ostatnio online 12-05-2024 14:31

Więcej od tego ogłoszeniodawcy