• Licytacja

Komputer Stacjonarny licytuj od 1 zł Cały komplet


6,00 PLN
Firma

PLN
Oferta minimalna: 7.00 PLN

Dostawa od 0,00 PLN Więcej opcji

Przewidywany czas dostawy to 3 dni

Sprzedaż jest realizowana wyłącznie przez firmy. Zakupy w portalu chronione są na mocy przepisów konsumenckich.


Komputer Stacjonarny licytuj od 1 zł Cały komplet

Mega zestaw Komputerowy do edukacji zdalnej i nie tylko - licytacja od 1 zł

Opis produktu

Na portalu ogłoszeniowym dostępny jest kompletny komputer stacjonarny, idealny do edukacji zdalnej, pracy biurowej czy też rozrywki. Zestaw zawiera komputer PC z możliwością rozbudowy od 2 GB do 8 GB RAM, dyskiem o pojemności od 160 GB do 500 GB, zintegrowaną kartą graficzną i sieciową. Monitor LCD płaski, klawiatura, myszka i pełne okablowanie są również w zestawie. Komputer jest używany, lecz w pełni sprawny i gotowy do użytku.

Zalety

  • Rozbudowa możliwa do 8 GB RAM
  • Duży dysk o pojemności do 500 GB
  • Idealny do pracy zdalnej, nauki czy rozrywki
  • Kompletne wyposażenie w zestawie
  • Używany, ale w pełni sprawny

Zastosowania

Podstawowy komputer stacjonarny będzie idealnym rozwiązaniem do pracy w domu, nauki online czy korzystania z internetu. Może być także wykorzystany do rozrywki, oglądania filmów czy grania w gry.

Stan przedmiotu

Komputer jest używany, jednak w pełni sprawny i gotowy do użytku. Wszystkie podzespoły działają bez zarzutu, a ekran monitora jest w doskonałym stanie.

Historia użytkowania

Historia użytkowania komputera stacjonarnego jest niewielka, gdyż był wykorzystywany głównie do podstawowych czynności biurowych. Regularnie był przeprowadzany serwis i konserwacja sprzętu, co zapewnia jego długą żywotność.

Szczegóły dotyczące gwarancji lub zwrotów

Nie ma udzielonej gwarancji na komputer stacjonarny, jednak w przypadku jakichkolwiek problemów po zakupie, jestem otwarty na wszelkie pytania i ewentualne reklamacje. Zapewniam uczciwość i przejrzystość w transakcji.

Zapraszam do licytowania kompletnego komputera stacjonarnego już od 1 zł na portalu ogłoszeniowym. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, śmiało pytaj! Gotowy komplet do pracy, nauki i rozrywki czeka na Ciebie!

Brak ofert

Sprzedający

Firma

polskilombard (2)

W serwisie od 04/2024 Ostatnio online 08-04-2024 16:33