• Kup teraz

Kolumny podłogowe Audio Physic AVANTI 35 Kolor: Palisander


37999.00 PLN
Firma

Produkt chwilowo niedostępny

Dostawa od 0,00 PLN Więcej opcji

Przewidywany czas dostawy to 2 dni

Sprzedaż jest realizowana wyłącznie przez firmy. Zakupy w portalu chronione są na mocy przepisów konsumenckich.


Kolumny podłogowe Audio Physic AVANTI 35

Avanti 35 robi wrażenie nie tylko dzięki swojemu eleganckiemu wyglądowi - czy to w szlachetnej okleinie, czy też w luksusowym wykończeniu na wysoki połysk w szkle. Co ważniejsze, w swojej smukłej obudowie łączy on w sobie wiele najnowocześniejszych technologii wypracownych przez Audio Physic. Oznacza to, że po raz pierwszy technologia Hyper Holographic Cone nowej generacji (HHC-III) została zastosowana w przetwornikach średnio-niskotonowych i wysokotonowych. Dzięki żmudnej optymalizacji szczegółów, poziom zniekształceń harmonicznych został po raz kolejny wyraźnie zredukowany. Dzięki podwójnej konstrukcji, obudowa jest tylko pośrednio połączona z przegrodą. Ogromny wysiłek włożono we projektowanie kolumny która odwdzięcza się wyjątkowo imponującym, precyzyjnym, niezwykle szczegółowym i neutralnym dźwiękiem.

Podobnie jak w topowej serii, Avanti 35 korzysta również ze specjalnie zaprojektowanych usztywnień w obudowie. Usztywnienia wykonane z pianki ceramicznej o otwartych porach redukują częściowe drgania obudowy do znikomych poziomów.

Szczególną uwagę zwrócono przy tym na bass. To właśnie tutaj działają największe siły. Mocny głośnik niskotonowy, 8,5-calowa obudowa long-throw, nie jest umieszczona jak zwykle z boku czy z przodu głośnika, lecz pracuje we wnętrzu, we własnej obudowie, dodatkowo usztywnionej pianką ceramiczną. Ta kunsztowna konstrukcja ma wiele zalet. Po pierwsze, zakres częstotliwości Avanti 35 rozciąga się do niewiarygodnie niskich poziomów, pozostając przy tym niewiarygodnie zarysowanym. Co więcej, jeśli chodzi o usytuowanie kolumn, są one mniej wybredne niż tradycyjne konstrukcje. Nawet w przypadku umieszczenia blisko ściany, głośniki te oferują imponującą czułość i przejrzystość w całym paśmie częstotliwości.

Kolumna Avanti 35 dostępny jest w szlachetnych okleinach, ale również w wersji z wykończeniem na wysoki połysk w szkle. W konstrukcji szklanej głośniki te jeszcze bardziej zyskują na inteligentnej, trójwarstwowej konstrukcji warstwowej. Obudowa jest sztywniejsza, co skutkuje mniejszą ilością zniekształcających drgań częściowych. Szkodliwy wpływ na dźwięk, zazwyczaj związany ze szkłem, nie pojawia się wcale.

Jak wszystkie zestawy głośnikowe Audio Physic, seria Avanti 35 wyposażona jest w panel terminali Nextgen™ najwyższej jakości. Również w tym przypadku wszelkie mikrowibracje, które mogłyby mieć wpływ na dźwięk, są tłumione za pomocą ukierunkowanych środków.

Stylowe trawersy Avanti 35 ułatwiają konfigurację i gwarantują pewne osadzenie na każdej powierzchni. Dzięki gwintom M8, Avanti można łatwo wyposażyć w nóżki Audio Physic VCF II M8 Magnetic plus. Ich nowatorska konstrukcja pozwala na wyraźną poprawę wierności dźwięku i autentyczności odtwarzania. Ponadto, nóżki VCF II M8 Magnetic plus chronią wrażliwe podłogi przed zarysowaniami.

Najnowszy model Avanti 35 zręcznie tworzy pomost pomiędzy wymaganiami nowoczesnego środowiska życia a czystym, bezkompromisowym dźwiękiem - całkowicie zgodnym z naszym credo: "Nic poza muzyką".

AVANTI 35

Wysokość1087 mm / 42.8"
Szerokość170 mm / 6.7"
Waga~ 22 kg (Wood) ~ 27,5 kg (Glassversion)
Rekomendowana moc wzmacniacza30-180 W
Impedancja4 Ohm
Pasmo przenoszenia31 Hz - 40 kHz
TweeterHHCT III
MidrangeHHCM III
Woofer inside8.5 Paper Cone
Czułość88 dB
AkcesoriaGlass- and Fabric Grill Black, Spike Set

Brak ofert

Sprzedający

Firma

audiomagic

W serwisie od 04/2024 Ostatnio online 30-04-2024 14:16