• Kup teraz

Plecak RACCOON Mk2, Cordura, Czarny-Black, 20L (PL-RC2-CD-01)


339.00 PLN
Firma


Dostawa od 0,00 PLN Więcej opcji

Przewidywany czas dostawy to 2 dni

Sprzedaż jest realizowana wyłącznie przez firmy. Zakupy w portalu chronione są na mocy przepisów konsumenckich.


Klientom poszukującym pojemnościowego plecaka przeznaczonego na długie wycieczki polecamy Raccoon 20L firmy Helikon. Wygodny i pojemny plecak ułatwi niejedną podróż. Długie podróże i spacery wymagają prowiantu, wody i ubrań, a nic tak nie umożliwi przenoszenia ekwipunku jak dobry plecak.


Plecak Raccoon
jest jednym z serii plecaków firmy Helikon specjalizującej się w produkcji wyposażenia do survivalu. Raccoon to efekt doświadczeń zdobytych latami i ciężką pracą. Wprawa pracowników firmy umożliwiła stworzenie 20 litrowego plecaka, przeznaczonego zarówno do długich podróży, jak i codziennego użytkowania. Plecak jest pojemnościowy ale nie obszerny, dzięki czemu ma uniwersalny charakter.


Cechą charakterystyczną plecaka Raccoon jest wygoda. System nośny opiera się na usztywnieniu pleców oraz miękkich i wygodnych szelkach. Sprawia, że podróżnik utrzymuje równowagę i nie cierpi z powodu bólu pleców i ramion. Ponadto plecak posiada pas biodrowy wykorzystywany podczas przenoszenia ciężkiego ekwipunku. Prosty pas biodrowy umożliwia równomierne rozłożenie ciężaru. Komora główna torby posiada kieszeń hydracyjną z kilkoma wejściami. Wewnątrz znajduje się system umożliwiający rozmieszczenie wyposażenia. Na zewnątrz zaś znajduje się spora kieszeń z organizerem na mapę, latarkę, pożywienie bądź ekwipunek, taśmy kompatybilne MOLLE / PALS, a także elastyczna linka umożliwiające doczepienie dodatkowych elementów.


Plecak firmy Helikon jest wygodny, praktyczny i pojemny. Idealny zarówno na długie podróże, jak i proste codzienne sprawy. Oryginalny system kieszeni i dodatków umożliwi precyzyjne rozłożenie ekwipunku oraz sprzętu.

Brak ofert

Sprzedający

Firma

bron

W serwisie od 04/2024 Ostatnio online 30-04-2024 15:43

Więcej od tego ogłoszeniodawcy