• Kup teraz

Astell&Kern AK Recorder (PRF11)- Zestaw Z Okablowaniem


3999.00 PLN
Firma

Produkt chwilowo niedostępny

Dostawa od 0,00 PLN Więcej opcji

Przewidywany czas dostawy to 2 dni

Sprzedaż jest realizowana wyłącznie przez firmy. Zakupy w portalu chronione są na mocy przepisów konsumenckich.


W Astell & Kern chcemy wykroczyć poza słuchanie muzyki, chcemy także tworzyć ją od postaw.  Dzięki pomocy najnowszej technologii zastosowanej w odtwarzaczach Astell & Kern, stworzyliśmy produkty które łączą się w idealną synergię z dodatkami. To założenie nie występuje u żadnego innego producenta sprzętu przenośnego audio wysokiej klasy. 

AK Recorder to modułowy rejestrator dźwięku, przeznaczony do użytku z dowolna serią AK300 (AK380, AK320 i AK300).

Jest to sprzęt który pozwala jednocześnie nagrywać w wysokiej jakości oraz odtwarzać wokale oraz instrumenty. 

To przenośne, poręczne urządzenie do nagrywania oferuje szeroki zakres funkcji, takich jak: nagrywanie w jakośći DSD 5.6MHz (pierwsze tego rodzaju do nagrywania w tej jakości w przenośnej formie); wsparcie dla profesjonalnych mikrofonów pojemnościowych poprzez niezależne zasilanie phantom; szczegółowa kontrola mikrofonów i wzmocnienie przedwzmacniacza; interfejs, który obejmuje zarówno analogowe, jak i cyfrowe wejścia/wyjścia; ogranicznik cyfrowy dla profesjonalistów; peak hold, filtr low cut; oraz wsparcie dla wielu opcji nagrywania w tym pre-nagrywanie.

Bez kompromisów!
AK Recorder to światowej klasy produkt bez problemów wydajnościowych. 

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak to jest profesjonalnie nagrywać? AK Recorder zaprasza się.

Małe cuda zaczynają się od AK Recorder.

Koncepcja Produktu 

AK Recorder, który odnosi się do kombinacji dowolnego urządzenia z serii AK300  oraz moduł Recorder, oferuje zupełnie nowe możliwości. AK Recorder to profesjonalne urządzenie rejestrujące, które oferuje studyjną jakości dźwięku, która jest nadrzędnym celem Astell & Kern. Bez względu na to, który z serii AK300 wybierzesz, będziesz zaskoczony, estetycznym wzornictwem i możliwością skorzystania z zaawansowanych technologii zapisu w AK Recorder. Zrób pierwszy krok w poznaniu muzyki nie tylko od strony konsumpcyjnej, stań się producentem muzycznym dzięki AK Recorder wraz z odtwarzaczem Astell & Kern.  Ak recorder jest wyposażony w zaawansowane funkcje nigdy nie umieszczane w przenośnym sprzęcie. 

AK Recorder jest zdolny do nagrywania dźwięku z różnych źródeł.

Możesz nagrywać sesje na żywo, wokale, instrumenty oraz mowę; zarówno poprzez analogowe czy cyfrowe źródła poprzez podłączenie do innych urządzeń. 

Bezprzewodowa kontrola poprzez aplikację

Nie musisz już ciągle schylać się do swojego sprzętu rejestrującego! 
AK Recorder wspiera zdalne sterowanie poprzez sieć Wi-Fi. 

Wystarczy zainstalować darmową, dedykowaną aplikacje na smartfonie lub tablecie i można nagrywać wygodnie z dowolnego miejsca, nawet jeśli Ak Recorder jest zupełnie gdzie indziej. Możesz używać takich funkcji jak: start/stop/pauze; ustalać wzmocnienie; sprawdzać poziomy w czasie rzeczywistym oraz mieć dostęp do innych profesjonalnych opcji poprzez dotyk.

Aplikacja wspiera aż 4 urządzenia AK Recorder- oczywiście możesz każdy oddzielnie sterować. Zatrzymywać, nagrywać i pauzować każdy z osobna z jednym czasie. 

Nagrywanie w jakości DSD

AK Recorder jest pierwszym urządzeniem nagrywającym, przenośnym które wspiera proces nagrywania w jakości DSD 5,6 MHz.
Podczas gdy wiele drogich, profesjonalnych produktów zazwyczaj obsługuje jakości nagrywania do 192kHz 24bit, AK Recorder zapewnia wsparcie dla nagrywania w jakości DSD 5.6MHz dla prawidłowego zapisu oryginalnego dźwięku.

Przy wsparciu nagrywania w jakości DSD 5.6MHz będzie można nagrywać każdą sekundę nagrania na żywo muzyki w formacie DSD 5.6MHz , który jest najbliższy analogowej jakości.

Podobnie jak Astell & Kern produkty zapewniają słuchaczom najwyższą jakość dźwięku poprzez odtwarzanie DSD, korzystając z funkcji nagrywania w jakości DSD 5.6MHz na AK Recorder możesz nagrywać całe sesje na żywo, od oddechu głównego wokalisty poprzez inne dźwięki które wypełniają przestrzeń dźwiękową. 

Celem Astell & Kern jest przekazać dźwięk w postaci, która jest wierna jego źródła. 
Teraz można nagrywać, odtwarzać i słuchać dźwięku możliwie najwierniejszemu oryginału z AK Recorder.

Kompletne rozwiązanie do nagrywania

AK Recorder to kompletne rozwiązanie do nagrywania , który umożliwia nagrywanie przez mikrofon i obsługuje sygnał z analogowych oraz cyfrowych źródeł.

Mimo niewielkich rozmiarów, AK Recorder zapewnia 5V / 48V zasilania phantom, które jest niezbędne dla profesjonalnych mikrofonów pojemnościowych.
Wspierając Mini XLR LINE1 oraz 3,5mm Line2 pozwala Ci podłączyć z łatwością wiele zewnętrznych urządzeń.
Istnieje możliwość podłączenia wzmacniacza gramofonowego czy gramofonu do rejestrowania sygnałów analogowych LP jako doskonałego sygnału cyfrowego i podłączyć łatwością z produktami, które mają porty digital-out poprzez AES3 ( AES / EBU ) Porty wejścia cyfrowego.

Ponadto jest dostępna szczegółowa kontrola mikrofonów i wzmocnienia przedwzmacniacza. W zależności od celu i środowiska każdego zapisu poziomy mikrofonów mogą być zwiększone o 3 dB, a przed wzmacniacz może być zwiększony o 0,5 dB za pomocą interfejsu dotykowego. 

AK Recorder jest odpowiedni dla wszystkich form zapisu; czy jest to występ, koncert na zywo, wywiad, spotkanie lub analogowy sygnał LP.

Zaawansowana technologia nagrywania 

AK Recorder posiada szereg funkcji, które dają łatwy w obsłudze system, który wykorzystuje się do produkcji nagrania w najwyższej jakości.
Zaawansowany Compressor/Limiter, Peak Hold, Low Cut Filter oraz Pre nagrywanie zaprojektowane by osiągać jak najlepsze rezultaty w nagrywaniu. 

Podczas zapisu, głośny szum użytkownik jest w stanie kontrolować na tyle by decydować co z nim zrobić- czy zostawić czy całkiem się go pozbyć. To zjawisko nazywamy "Clipping" 

W AK Recorder Compressor/Limiter ma za zadanie w pozbyciu się tego zjawiska. Compressor / Limiter automatycznie dopasowuje dowolny poziom dźwięku, który przekracza zdefiniowany przez użytkownika próg, aby zapobiec zakłóceniom dźwięku. W rezultacie możesz być spokojny podczas nagrywania, Twoje nagrania będą wolne od wszelkich zniekształceń.

Funkcja szczytowa z zatrzymaniem wykrywa sygnał piku z sygnału wejściowego i wyświetla wartość. 
Użytkownicy mogą wyświetlać wartości szczytowe poprzez wyświetlanie ich na mierniku poziomu i regulować wzmocnienie odpowiednio.

Różnego rodzaju dźwięki o niskiej częstotliwości mogą być wprowadzane w trakcie nagrywania. Low Cut Filter w AK Recorder eliminuje dźwięki o niskiej częstotliwości z zakresu częstotliwości zdefiniowanych przez użytkownika. To z kolei redukuje niechciane szumy jak oddychanie i dźwięki innych urządzeń

Czy zespół zacząć grać czy też aktor zaczął mówić, zanim ustawiłeś się ze sprzętem do nagrywania? 
Nie ma obaw , AK Recorder posiada funkcję o nazwie Pre Nagrywanie (Pre Recording), która automatycznie rozpoczyna nagrywanie 2/3/5/10 sekund przed faktycznym rozpoczęciem nagrywania.

Wystarczy jedno muśniecie, aby dodać znaczniki w dowolnym momencie nagrania, by móc poświęcić im potem więcej uwagi. Można także całe segmenty nagrania zaznaczać i oznaczać by potem ułatwić sobie resztę ewentualnej obróbki. 

AK Recorder jest pełen szerokiej gamy funkcji odpowiedzialnych za nagrywanie. Znajdzie tutaj coś dla siebie zarówno amator jak i profesjonalista, co pozwoli produkować każdej z tych grup realizacje marzeń.

Wygodny interfejs użytkownika

Nieczytelne czarno-białe wyświetlacze, mnóstwo przycisków, które nigdy nie można pojąć bez użycia instrukcji
- To nie dla AK Recorder. Duży dotykowy wyświetlacz, umożliwia wygodnie i intuicyjnie nagrywanie. 

AK Recorder zapewnia również instruktaż łatwy w obsłudze; instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Główny interfejs składa się z najczęściej używanych funkcji nagrywania i intuicyjnych grafik, które pozwalają łatwo odróżnić wejścia analogowe od cyfrowych.

Wystarczy przesuwając palec w górę lub w dół, aby regulować wzmocnienie mikrofonu i przedwzmacniacza;
zaawansowane opcje nagrywania, takie jak Pre Nagrywanie i Low Cut Filter można ustawić na raz.

Wygodny i łatwy w obsłudze interfejs pozwala cieszyć się całym procesem nagrywania.

Idealne dopasowanie

AK Recorder został zaprojektowany w nurcie koncepcji "światła i cienia ", która Astell&Kern realizuje w każdym swoim produkcie.

Jego obudowa dysponuje powierzchnią odbijającą światło, która błyszczy pod wpływem światła i produkuje małe iskierki by ukazać wszelkie szczegóły. Ten sam styl "światła i cienia" stosuje się w każdym przenośnym odtwarzaczu Astell&Kern. W AK Recorder jest on zastosowany po prawej stronie obudowy by zachować ciągłość konstrukcji. 

AK Rejestrator został zaprojektowany, aby funkcjonować jako jeden ujednolicony produkt. Koło umieszczone z tyłu nawiązuje do fizycznego związku Astell&Kern. Wraz z AK Recorder pokazuje unikalną tożsamość projektowania. 

AK Recorder to kompletne, rozwiązanie łączące moduł z AK380, AK320 lub AK300.

Generalna Specyfikacja:

 • Model: PRF11 / AK Recorder
 • Kolor: Meteoryczny Tytan
 • Materiał: Aluminium
 • Nagrywanie kanałów: 2 kanały, nagrywanie stereo
 • Wejścia Audio: mini XLR 3 pinowy typ MIC/LINE x2(L/R), AES3 x1(L), 3.5mm MIC/LINE x1
 • Mini xlr mapa pinów: 1 : Masa(G) / 2 : Plus(+) / 3 : Minus(-)
 • Metody interfejsu: MIC / LINE1 / AES3 wybranie x1 , MIC2 / LINE2 wybranie x1, zasilanie phantom wybranie x1 ( off / 5V / 48V )
 • Bateria: 4,700mAh 3.7V Li-Polymerowa bateria
 • Ciągły czas nagrywania: Około 4 godzin (24bit/96kHz WAV, zewnętrzny mikrofon & Zasilanie Phantom 48V)
 • Wymiary: 3.17 ”(80.7 mm) [SZ] x 5.01 ”(127.4 mm) [W] x 1.17 ”(29.9 mm) [G]
 • Waga: 8.85 oz (251 g)

Specyfikacja Audio:

 • Jakość nagrywania: WAV : 16 / 24 / 32bit, DSD64, DSD128
 • Częstotliwość próbkowania: 44.1 / 48 / 88.2 / 96 / 176.4 / 192 / 352 / 384kHz
 • Pasmo przenoszenia: 10Hz ~ 40kHz
 • A/D Dynamiczny zakres: 116dB A  przepustowość
 • Ekwiwalent szumu wejściowego: MIC : -126dBu, 150ohm źródło, A-wagowy filter
 • THD+N: MIC : 0.0004% max (1kHz, -15dBu) / LINIOWE : 0.0006% max (1kHz, -15dBu)
 • Wzmocnienie: MIC : 9 to 60dB, 3.0dB przyrost / LINIOWE : -96 to 22dB, 0.5dB przyrost
 • Filtr Low Cut: 40 ~ 240Hz w 10Hz stopniowo: 6,12,18,24dB/oct
 • Compressor & Limiter: 0 ~ -10dBFS, 1:2 ~ 1:20; Limiter, 1~1,000ms czasu, 10~2,000ms wypuszczenie czasu
 • Zasilanie Phantom: 5V / 48V

Brak ofert

Sprzedający

Firma

audiomagic

W serwisie od 04/2024 Ostatnio online 30-04-2024 14:16