• Kup teraz

Numerologia - Droga życia


47.00 PLN
Firma


Dostawa od 0,00 PLN Więcej opcji

Przewidywany czas dostawy to 2 dni

Sprzedaż jest realizowana wyłącznie przez firmy. Zakupy w portalu chronione są na mocy przepisów konsumenckich.Numerologia, kierunek wiedzy ezoterycznej, z historią sięgającą kilku tysięcy lat wstecz, powstała nie po to, by, niczym "scenariusze przyszłości bez gwarancji" generować wizje tego, co się "wydarzy", lecz po to, by Ci pomóc lepiej żyć. Przekonuje, że za pomocą liczb można opisać wszystko. Dopiero odkrywając tkwiące w nich ukryte znaczenie, łatwiej będzie Ci poznawać świat, przewidywać to, co może Cię spotkać już wkrótce oraz rozwiązywać problemy.
Oto przed Tobą kolejna książka z cyklu "Numerologia". Henryk Rekus, ekspert tej dziedzinie, nauczy Cię, jak odczytać Twoje ziemskie "kody": Liczbę Drogi Życia, Podświadomości, Miesiąca i Roku Osobistego, Imienia i Nazwiska, Wyzwań Życiowych. Którą droga życia będziesz podążał: czy tą oznaczoną numerem 11 usłaną trudnościami, czy może opatrzoną numerem 7, co wróży powodzenie w realizacji zamierzeń? Bogatszy o tę wiedzę, odważnie spojrzysz w przyszłość i rozsądnie wytyczysz swój kierunek na najbliższe miesiące i lata. Na podstawie liczb dokładnie poznasz swoją osobowość i możliwości, a przede wszystkim zrozumiesz, czym powinieneś zajmować się w życiu, by odnaleźć szczęście.
Spis treści:
Portret numerologiczny 9
Data urodzenia 11
Liczba Drogi Życia 13
Znaczenie Liczby Drogi Życia. 14
Opis członów daty urodzenia 16
Dzień Urodzenia - Liczba Podświadomości 18
Znaczenie Liczb Dnia Urodzenia 19
Zależności 29
Znaczenie liczb dnia i miesiąca urodzenia 34
Znaczenie Liczb Drogi Życia 49
Liczba Roku Uniwersalnego 53
Znaczenie Liczb Roku Uniwersalnego 53
Liczba Cyklu Rocznicowego 55
Znaczenie Liczb Cyklu Rocznicowego 55
Liczba Roku 57
Znaczenie Liczb Roku 57
Liczba Roku Osobistego 71
Uwzględnienie domów astrologicznych 71
Znaczenie Domów horoskopowych 73
Znaczenie Liczb Roku Osobistego, w powiązaniu z Liczbami Domów Astrologicznych i Liczbami Cyklu Rocznicowego 88
Prognozy miesięczne 115
Liczba Miesiąca Osobistego 115
Znaczenie Liczb Miesiąca Osobistego 116
Liczba Miesiąca Przeznaczenia 120
Znaczenie Liczb Miesiąca Przeznaczenia 120
Liczba Miesiąca Celów Życiowych 122
Znaczenie Liczb Miesiąca Celów Życiowych 123
Istota 125
Znaczenie Liczb Istoty 125
Tranzyty Roku 128
Suma Tranzytów 129
Znaczenie Liczb Tranzytów Roku 129
Tranzyty Życia i ich Jakość Wynikowa 132
Cykl Literowy 134
Lata Znaczące 135
Cykle Życia 137
Cykl Uniwersalny - dziewięcioletni 137
Cykl Uniwersalny - roczny 141
Cykle Indywidualne 141
Długość trwania Cykli 142
Znaczenie Liczb Cykli Indywidualnych 144
Punkty Zwrotne (Spełnienia) 155
Znaczenie Liczb Punktów Zwrotnych 156
Wyzwania Życiowe 165
Znaczenie Liczb Wyzwań Życiowych 167
Wyzwania a zdrowie 169
Cykl Saturna 171
Graficzny wykres Drogi Życia, Cykli, Spełnień i Wyzwań 174
Tranzyty Życia 180
Opis wykresów 180
Prognozowanie według Wierzchołków Życia 181
Imię i nazwisko 183
Aura imienia i nazwiska 183
Znaczenie liczb aury imienia i nazwiska 183
Liczba Aktywna i Liczba Dziedziczna 185
Liczba Imienia 185
Znaczenie Liczb Imienia 185
Liczba Nazwiska 188
Znaczenie Liczb Nazwiska 188
Liczba Imienna 190
Znaczenie Liczb Imiennych 190
Liczba Duszy (życie wewnętrzne) 193
Znaczenie Liczb Duszy 194
Liczba Ekspresji Zewnętrznej 199
Znaczenie Liczb Ekspresji Zewnętrznej 199
Znaczenie Liczb Celów Życiowych 201
Liczba Celów Życiowych 201
Kąt Ekscentryczności 230
Znaczenie liczb Kąta Ekscentryczności 231
Litery Dominantowe 236
Znaczenie Liczb Liter Dominantowych 236
Inicjały 238
Znaczenie Liczb Inicjałów 239
Pierwsza Samogłoska 240
Pierwsza Spółgłoska 240
Zawartość 240
Niedobory (lekcje karmiczne) 247
Temperament, uzdolnienia 253
Możliwości zawodowe według liczby dnia urodzenia 255
Zawody według liczby dnia urodzenia 256
Zmiana imienia i nazwiska 257
Przyporządkowanie liter liczbom według systemu łacińskiego i ich znaczenie 259
Droga Życia i... co dalej? 262
Wykaz skrótów 264
Fragment:
Liczba 8
Dokonasz słusznego wyboru, choć przekonasz się o tym dopiero w przyszłości. Korzystne będą soboty, niedziele, poniedziałki i wtorki, zwłaszcza przypadające 4 i 8-go każdego miesiąca. Współpraca układać się będzie z ludźmi, których Liczba Urodzenia wynosi 4 lub 8. Dominować będzie wpływ Saturna i Marsa oraz faz Wodnika, Koziorożca i Skorpiona. Korzystny będzie kolor szary, niebieski i ciemna purpura.
Będzie to rok bilansów, "zdania rachunków" i zapłaty za przeszłe wysiłki. Jeśli na to zasłużysz, poprawi się twoja sytuacja materialna (podwyżka, awans, premia itp.). Osiągniesz postęp, władzę, pieniądze i sukcesy w każdej dziedzinie (na miarę potencjałów urodzeniowych). To, co cię spotka, będzie "plonem" twoich siedmioletnich wysiłków. Nie zapomnij podzielić się swym szczęściem z Bogiem i najbliższymi.
Na płaszczyźnie etyczno-moralnej, jeśli przestrzegałeś zasad "złotego środka" w kontaktach z ludźmi, będziesz mógł napawać się spokojem i radością, płynącymi z poczucia, że masz czyste sumienie. Twoje postępowanie w przeszłości będzie (być może w sposób nagły i niespodziewany) nagrodzone. W przeciwnym razie będą problemy i niepowodzenia. Jeśli plon twój będzie zły, pojawią się kłopoty finansowe. Zdołasz je pokonać dzięki intuicji i doświadczeniu.
Rok ten będzie korzystny w sprawach materialnych. Mogą spełnić się twoje ambicje. Będzie to dobry moment na założenie własnego przedsiębiorstwa lub interesu, poczynienie inwestycji i nabycie nieruchomości. Sukces tych przedsięwzięć jest z góry przesądzony, a inwestycje okażą się trwałe i intratne. Możesz liczyć na awans lub nominację na odpowiedzialne stanowisko.
Jeśli nie widzisz poprawy swojej pozycji zawodowej (społecznej), nadszedł czas, aby dochodzić swoich słusznych praw. Zostaniesz wysłuchany. Możesz liczyć na protekcję osób ważnych i wpływowych.
Istotną dla ciebie rolę odegrają starsze osoby. Możesz przeżywać ich problemy zdrowotne lub roztoczyć nad nimi opiekę. Z drugiej strony, ty także możesz liczyć na ich pomoc i radę.
Wykorzystaj tę nadzwyczajną moc i magnetyzm, jakie w tym roku będą z ciebie emanowały. Kontakty, jakie nawiążesz w tym roku, okażą się trwałe i ważne.
Rok ten upłynie ci pod znakiem aktywności, jednak w głębi duszy czuł będziesz niepokój i chęć zmiany. Powinieneś unikać zdenerwowania i zmian nastroju, gdyż będą one przeszkodą w twoim rozwoju.
Będzie to rok karny. Postawiony będziesz wobec konsekwencji swoich czynów. Jeśli cały cykl, zwłaszcza jego początek, był pozytywny, odbierzesz nagrodę (podwyżka, zapłata za usługi, spadek, wygrana na loterii, dochody z innych źródeł itp.), co pozwoli ci na usamodzielnienie się. Jeśli zajmiesz sam środek sceny, powinieneś podzielić się swoim powodzeniem i pomyślną fortuną z innymi. Jeśli jesteś biznesmenem, będziesz miał większe zyski, możliwość otwarcia nowych oddziałów lub powiększenia istniejących. Możesz inwestować w nieruchomości, uznane firmy i realizować sprawy materialne i ambicje. Ponieważ będzie to rok sprawiedliwości, będziesz mógł prosić o podwyżkę, rekompensatę lub awans, jeśli uznasz, że w przeszłości zostałeś pominięty. Jeśli zasłużysz, otrzymasz to, czego będziesz się domagał.
Jeśli twoje postępowanie było nienaganne moralnie, to nie tylko będziesz w pokoju z samym sobą, ale także Los ofiaruje ci nieoczekiwaną nagrodę duchową, materialną lub moralną. W przeciwnym razie Prawo Karmy wystawi ci rachunek i mogą ci się przytrafić duże kłopoty i straty. Jeśli stracisz szansę z powodu lenistwa lub rozrzutności, spotkasz problemy finansowe, a jeśli złamałeś prawa ludzkie lub kosmiczne, spotka cię dotkliwa kara.
Ogólnie będzie to dobry rok do realizacji marzeń jako nagrody. Używać trzeba będzie mocy i siły przyciągania dla zdobycia kontaktów, które okażą się ważne w przyszłości, planować na dalszą metę i działać śmiało, lecz nie pochopnie.
Nie daj się omamić obietnicą natychmiastowych rezultatów czy osiągnięć. Jeśli będziesz planował coś nowego, postępuj rozsądnie, argumentuj sensownie i rób plany z wyprzedzeniem. Nie buduj zamków na lodzie. Musisz mieć mocne wsparcie finansowe, być skutecznym, dobrze zorganizowanym i uważnie dobierać współpracowników. Nie bój się marzyć, jeśli jesteś gotów walczyć i wytrwać. W przeciwnym razie możesz popaść w rujnujące interesy. Osoby wiekowe mogą zaważyć na twoim życiu. Możesz być wciągnięty w ich problemy, mieć wydatki czy niespodziewane kłopoty, gdy będziesz chciał przyjść im z pomocą. Korzystaj z wielkiej mocy i siły charakteru, które będą ci dane, a rozwiążesz każdy problem. Kontroluj porywy i emocje. Działaj sprawiedliwie i uczciwie, by wzmocnić swój charakter i ostudzić zapał. Może to być rok wielkich osiągnięć i intensywnej pracy, lecz może rozwijać się w tobie zamierzenie zmiany, co przyniesie ci zamęt.

Brak ofert

Sprzedający

Firma

fraida

W serwisie od 05/2024 Ostatnio online 12-05-2024 14:31