Która istnieje rozbieżność między Ethereum a Bitcoinem?

Artykuł miesiąca Inne tematy Poradnik

Dzisiejszy szum wokół technologii Bitcoin, Ethereum, kryptowalut i blockchain konkuruje z bańką w latach 90-tych. Z wielkimi wolumenami ruchu i kapitalizacjami rynkowymi dla niektórych większych kryptowalut walczących z wybranymi z najgrubszych międzynarodowych korporacji. Niestety, podczas jak grupa osób potrafią istnieć w bycie powiedzieć, że słyszało o kryptowalutach, spory procent ludzi ciągle nie jest do kraju pewien, co zatem jest – zaś istnieje wciąż bardziej zdezorientowany co do Ethereum.

Jeśli natomiast trochę zajmujesz się tą przestrzenią, sprawdź nasz przewodnik dla początkujących osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Czym jest Bitcoin

Najlepszym sposobem zdefiniowania Bitcoina jest nazwanie go cyfrowym dolarem. To niewątpliwie wszystko — bez jakichkolwiek formalnych regulacji, które prowadzą bankowi (co robi, że ​​jest owo naprawdę destrukcyjna koncepcja). Wtedy nie jest metoda. Wtedy nie jest firma. To twoje pieniądze, noszone w organizacji cyfrowej. Niektórzy ludzie kupują Bitcoin, ponieważ chcą zostawiać swoje pieniądze gdzieś indziej niż w banku. Niektórzy kupują Bitcoin jako inwestycję, wierząc, że jego stawka za kilka miesięcy lub lat będzie dużo cenniejsza niż obecnie. A niektórzy ludzie kupują Bitcoin jako klucz do inwestowania w poszczególne firmy, ponieważ kapitału w obecnych firmach nie można pozyskać za pomocą tradycyjnej waluty. Możesz kupić tokeny tylko za pomocą Bitcoin lub Ethereum, czyli inną niezwykle łatwą walutą.

Jak zarobić na taniejącej ropie?
Reklama

Czym jest Ethereum

Ethereum to dodatkowa kryptowaluta także sporo pań uważa, że ​​potencjalnie może przekroczyć Bitcoin jako dominującą monetę na zbytu. To, co oznacza Ethereum, więc jego technologia, oraz nie fakt, że istnieje wtedy dodatkowa kryptowaluta. Wartość monety Ethereum rośnie i idzie i też jak Bitcoin jest zdobywana oraz sprzedawana i stosowana przez inwestorów do zarabiania.

Różnica pomiędzy Ethereum a Bitcoinem polega na tym, że Bitcoin więc nic dziwnego jak waluta, podczas gdy Ethereum to metoda księgi głównej, której firmy stosują do stworzenia nowych pomysłów. Zarówno Bitcoin, kiedy i Ethereum działają na tak zwanej technologii „blockchain”, jednak Ethereum jest bardzo bardziej dobre. Jeśli Bitcoin był w możliwości 1.0, Ethereum jest w możliwości 2.0, co powoduje na pisanie na nim zdecentralizowanych aplikacji. Krótko mówiąc: doskonale dodaje się do zmian.

Co znacznie, technologia Ethereum jest wielkie wsparcie w ramach tzw. The Enterprise Ethereum Alliance . Istnieje wtedy grupa spółek z listy Fortune 500, które pogodziły się współpracować, aby uczyć się i podnosić na technologii blockchain Ethereum – inaczej zwanej technologią „inteligentnego kontraktu”. W niniejszym przykładzie „inteligentne kontrakty” oznaczają, że wymagające aplikacje biznesowe mogą zautomatyzować niezwykle złożone aplikacje.

To, co właściwie wiele osób ekscytowało w technologii Ethereum, więc jej potencjał wpływania na designy oraz przewody we wszystkich dziedzinach. W żadnym przypadku nie istnieje zatem ciągle doskonała technologia, ale otworzyła drzwi dla szerokiej skali unikalnych innowacji.

zobacz również Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments